• 3d formák vágása polisztirolhabból
  • Élvilágító táblák gyártása
  • Gépjármű dekoráció, gépkocsi feliratozás
  • Óriás méretű habbetűk, Giga méretű plasztikus felirat
  • Kiállítás, dekoráció
  • Plasztikus felirat, 3D habbetű
  • Világító feliratok, világító betű
  • Világító dobozok, világító képek

Állás

Dekoratőr

Dekoratőr kollégát keresünk.

Feladataink sokrétűek, egyediek, megvalósításukhoz elhivatott, kreatív, szerteágazó elméleti és gyakorlati ismeretekkel rendelkező szakemberekre van szükségünk, de pályakezdő fiatalok jelenztkezését is szívesen fogadjuk!

A dekoratőr feladatai

műhelymunkák:
- szerkesztési feladatok számítógépen,
- vágógépek kezelése (habvágógép, CNC marógép, plotter),
- befejező feladatok elvégzése (festés, ragasztás, szerelés stb.),

külső helyszíni munkák:
- kiszállítás, felszerelés, beüzemelés.

Elvárás:
- Coreldraw magabiztos használata (pályakezdő esetén alapfokú ismerete),
- középfokú végzettség,
- nagyfokú probléma megoldó képesség,
- önálló, precíz munkavégzés.

Előny:
- szakmai irányú végzettség,
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- anyag és gyártásismeret,
- elektrotechnikai alapismeretek és gyakorlat,
- B. kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:
- teljes munkaidős állás,
- stresszmentes munkahely,
- megfelelés esetén hosszútávú alkalmazás - biztos munkahely,
- sokrétű, változatos kreatív munka.